SKRZYNKA WINA to bezpośredni importer i dystrybutor win włoskich z Włoch. Naszym oczkiem w głowie są wina z malowniczego i mało znanego w Polsce regionu Oltrepò Pavese, leżącego na północy Półwyspu Apenińskiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo pyszne naturalne wina produkowane od pokoleń w małych rodzinnych wytwórniach, przy zachowaniu tradycyjnych metod uprawy winorośli oraz winifikacji. Dzięki temu wina te wyróżniają się spośród oceanu win przemysłowych, którymi zapełnione są sklepowe półki w naszym kraju. Proponujemy Państwu wina unikatowe, w większości wypadków niedostępne nigdzie indziej w Polsce poza naszą firmą.

Poza winami z regionu Oltrepò Pavese, mamy w ofercie wina z innych rejonów Włoch oraz z wielu innych krajów, m.in. z Niemiec, Austrii, Węgier, Mołdawii, Argentyny czy też wina polskie z Podlasia. 

SPRZEDAŻ HURTOWA

Zapraszamy do współpracy właścicieli i menadżerów hoteli, restauracji, barów czy sklepów specjalistycznych. Z pewnością dobierzemy ciekawe i oryginalne wina odpowiednie do Państwa potrzeb i profilu działalności.

Zapraszamy do kontaktu:

TELEFON:

503 971 187

e-mail:

[email protected]

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną. Zapraszamy do nas zarówno osoby pijące wina od dawna jak i dopiero rozpoczynające swą przygodę z tym szlachetnym trunkiem. Również osoby poszukujące wina na prezent znajdą u nas z pewnością wina (wraz z ciekawym opakowaniem), które ucieszą obdarowywanego. Każdemu doradzimy coś odpowiedniego do okazji i do upodobań.

Jeśli organizują Państwo wesele, chrzciny lub inną uroczystość rodzinną, albo imprezę firmową, również dobierzemy odpowiedni zestaw win, a przy większych zamówieniach odpowiednie ceny.

Zapraszamy do naszej siedziby i jednocześnie punktu sprzedaży pod adresem:

ul. Olsztyńska 1A (od ul. Sokólskiej) na osiedlu Białostoczek

15-870 Białystok

(mapa na dole strony).

UWAGA!

Aktualnie przeprowadzamy reorganizację firmy i nie prowadzimy sprzedaży detalicznej w regularnych godzinach otwarcia. Dlatego prosimy o kontakt przed planowaną wizytą pod numerem telefonu:

503 971 187

lub mailowo:

[email protected]

Informacje kontaktowe, wskazówki dojazdu czy aktualne godziny znajdą też Państwo w naszej wizytówce w wyszukiwarce Google, która ukaże się Państwu po wpisaniu w wyszukiwarkę słów: "skrzynka wina Białystok".